Terra nostra - malebný kraj o.p.s., Jasmínová 97/15, 503 32 Hradec Králové
Terra nostra - malebný kraj o.p.s.

Novinky

Kalendář akcí

listopad, 2016 >>
POÚTSTČTSONE
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Anketa

Navštívili jste letos některé z měst UNESCO?
100Ano
proužek
21Ne
proužek
proužek
proužek
proužek
166Celkem hlasů
Pozor, pozor!!! Poslední akce KdybyKulichu v Hradci Králové v Šimkových sadech. Vystoupí Etavíra, Hi-Fi a Fast Food Orchestra.
Předposlední KdybyKulich, navštivte tuto zábavnou artistní show v  Kutné Hoře na Palackého náměstí. Na hudebním minifestiválku vystoupí Alžbětiny Sosny, Jiří Bílý a Band a Gnomus.
Další akce KdybyKulichu - přijďte nás navštívit do Liberce (zóna u Galerie Plaza). K poslechu zahrají Stav nouze, WOODYaCO, Jarret.
KdybyKulich tentokráte v Pardubicích!!! Přijďte nás navštívit 21.7. na Pernštýnské náměstí. K poslechu Vám zahrají Marien, Triny, Ivan Hlas trio.
Přijďte se pobavit s dětmi, na artistní roadshow KdybyKulich v Brně na Moravském náměstí. Večerem Vás provedou Kumbalu, NěcoMezi, Jan Burian.
Mobilní artistní roadshow, tentokráte ve Valticích. Přijďte nás navštívit na náměstí Sobody. Večerním minifestiválkem Vás provedou - V hnízdě rej, Slávek Janoušek a Luboš Vondrák.
KdybyKulich, zábava a tvořivost bez hranic. Zveme Vás do Třeboně - Masarykovo náměstí. K dobré náladě zahrají Třeboňský swingový výběr, Trio de Janeiro a Tomáš Kočko a orchestr.
Zábavná mobilní artistní roadshow pokračuje!!! Přijďte nás navštívit do Českých Budějovic na náměstí Přemysla Otakara II. Večerem Vás provedou JAM4U, 4EVER, XindlX.
Další kolo zábavné artistní roadshow KdybyKulich se uskuteční v Jindřichově Hradci, v parku Husovy sady. Večerem Vás provedou kapely - Rockkids, Sunset BLVD a Pavlína Jíšová a přátelé.
Zveme Vás na mobilní artistní rodshow do Poličky. Akce se koná v Městském parku u hradeb. Hudební minifestiválek zajistí - Krajdablues, Jiří Smrž a Točkolotoč.
Další  akce KdybyKulichu se uskuteční ve Zlíně, na náměstí Míru. Vystoupí zde kapely Endy Moon, Mixed Emotion, Monogram.
Protentokrát se uskuteční KdybyKulich v Ostravě na výstavišti Černá louka!!! Zde Vám zahrají- FiHa, Memphis, Docuku. 
Rádi bychom Vás pozvali do Olomouce na zábavnou roadshow KdybyKulich, konanou na Horním náměstí. Zahrají kapely - IMPERIO, Mother´s Angels, Neřež trio.
Už po desáté Vás srdečně zveme na mobilní artistní roadshow do Litomyšle. Akce se koná na Smetanově nábřeží, k poslechu a dobré náladě zahrají Pendl, Kulturní úderka a Nerez s Klárou Vytiskovou.
Zábavná artistní roadshow, tentokrát v Kroměříži. Hudební minifestiválek zajistí - Zabillow, Žofie Kabelková a Shannon.
Žďár nad Sázavou uvítá mobilní artistní roadshow, která je nejen pro děti ale i pro dospělé. K poslechu vystoupí: Fuga, Dostavník, Luboš Pospíšil a 5P.
Srdečně Vás zveme do Plzně, na mobilní artistní roadshow. Vystoupí kapely: Strašlivá podívaná, Road Side Mary a Jablkoň.
Zábavná artistní roadshow KdybyKulich, protentokráte v Chebu. Večerní zábavu zajišťují:  Booger z Mariánských Lázní, Terezie Palková a Eggnoise.
Zveme Vás na mobilní artistní show, plnou zábavy do Ústí nad Labem. Večerním blokem dobré muziky Vás bude doprovázet: místní kapela Kliďánko,   Eliška Ptáčková a Acoustic Sound a v neposlední řadě se na Vás těší kapela Ponožky pana Semtamťuka.
KdybyKulich- akce pro děti i rodiče se uskuteční 19.6. v Třebíči na Karlově náměstí, večer vám příjemně zahrají - FruFru, Oboroh, Spirit rock a Miss ČR Jitka Válková. 
Třetí kolo, zábavné roadshow pro děti, ale i dospělé, se koná v nádherném historickém městě Telč. Můžete nás navštívit na Náměstí Zachariáše z Hradce. Večerem vás provedou: Dixieland Jazz band, Jen tak tak, Jan Smigmator a Jazz Quartet.
Mobilní artistní roadshow plná kultury a tvořivosti bez hranic, tentokráte v Praze !!! Večerní program zajistí kapela Marw a Sylvie Krobová a Květy .
  • KdybyKulich v Českém Krumlově, v Klášterní zahradě.
  • večerní blok dobré muziky zajišťují kapely: Epy de Mye, Cindži renta, Pub Animals
© 2016, www.terranostra.cz, PPSU s.r.o. | xhtml 1.0 valid
TOPlist