Terra nostra - malebný kraj o.p.s., Jasmínová 97/15, 503 32 Hradec Králové
Terra nostra - malebný kraj o.p.s.

Pánská trička – různé druky k různým příležitostem

Muži dělají zásadní chybu v tom, že si řádně nerozmyslí, která pánská trička se hodí například do práce a která je lepší nechat na nošení doma. Mělo by být samozřejmostí, že pokud jdete do práce, nevezmete si na sebe vytahané tričko se skvrnou od oběda z minulého týdne, které vidělo pračku naposledy minulý rok. Zároveň si na zahradnické práce nevezmete nejlepší tričko ze svého šatníku. Ale jaká trička se dneska nosí? Které příležitosti si žádají barevná trička s potisky? Co dnes společnost soudí o jednobarevných tričkách? Je pravda, že ženy kategorizují muže podle toho, jaká trička nosí?

Pánská trička – zapomeňte na jednobarevnou nudu

Nosíte trička jenom bílá nebo černá, přičemž jedinou změnou ve vašem šatníku je dlouhý a krátký rukáv? Zapomeňte na nudu a nechte svá trička prokouknout! Průzkum, který v loňském roce prováděli studenti Manchesterské univerzity ve Velké Británii, prokázal, že největší zájem u žen vyvoláte, obléknete-li si červené tričko. Podle výzkumu jsou ženy přitahovány červenou barvou, což značí, že pokud bude na vašem oblečení tato barva zastoupena, máte o třicet pět procent větší šanci, že o vás ženské pohlaví projeví otevřený zájem.

V posledních letech přichází do módy hlavně šedá barva, která je nejoblíbenější v kombinaci s nějakou zářivou barvou. Červeno-šedé tričko? Ideální! Zvlášť když je tričko doplněno o nějaký motiv nebo potisk. Necítíte se na výraznou barvu? Zvolte černo-šedou nebo bílo-šedou kombinaci, která vypadá elegantně a zároveň ležérně. Navíc je to barevná kombinace, kterou můžete nosit kamkoli, protože nikoho neurazí!

Pánská trička

Největší hit? Trička s potiskem!

Jestli chcete zapůsobit, pořiďte si pánské tričko s potiskem – to je moderní a zároveň mnohdy vtipné řešení vašeho outfitu. Ale dávejte si pozor na to, jak vtipné tričko si pořizujete, protože například tato trička jsou momentálně přezkoumávána policií pro svou ilegálnost. Ale pokud chcete takové tričko, které bude vtipné a zároveň intelektuální, můžete si pořídit například téměř umělecký kousek. Tento článek upozorňuje na umění Andyho Warhola, úspěšného a velmi známého průkopníka moderního umění a fotografie, jehož trička jsou horkým trendem na světovém trhu.

Ženy dělí muže podle triček

Podle druhu oblečení ženy poznají, s jakým druhem muže mají tu čest. Dělí je na čtyři následující kategorie:

  1. Záletník
  2. Pohodář
  3. Taťka
  4. Puberťák

Co o vás tyto prototypy vypovídají?

Co je nejdůležitější při výběru trička?

Přece právě vy a váš pocit ze sebe sama. Je zbytečné na sebe nutit nějaký styl, pokud se v něm necítíte svůj. Když se v nějakém oblečení nebo stylu necítíte dobře, je samozřejmé, že nemůžete udělat dobrý dojem. Důležité proto je, abyste se cítil pohodlně a sebevědomě, protože je to právě úsměv na tváři a pohodová atmosféra, která na lidi (a ženy zvlášť) působí pozitivně –  k tomu žádný vědecký výzkum nepotřebujeme.