Kouzelné putování Českomoravským pomezím – ceny předány

Ve středu 23. února byly předány ceny výhercům soutěže Kouzelné putování Českomoravským pomezím. První ročník soutěže, která provází po nejzajímavějších místech regionu na pomezí Čechy a Moravy, se setkal s velkým zájmem veřejnosti.

Do soutěže se zapojilo více než šest set návštěvníků doslova z celé České republiky. Mezi výherci mobilních telefonů, tabletu či víkendových pobytů tak kromě soutěžících z regionu nechybí ani návštěvníci z Prahy, Zlína, Hradce Králové, Liberce, Šumperku, Velké Bystřice, Příboru, Kladna a mnoha dalších míst.

Vzhledem k úspěchu prvního ročníku bude soutěž pokračovat i v letošním roce. Již nyní si můžete v informačních centrech vyzvednout hrací kartu a vydat se na putování po dvaceti pěti atraktivních místech Českomoravského pomezí. Můžete také navštívit turistický portál www.ceskomoravskepomezi.cz, zaregistrovat se do soutěže a vlastní hrací kartu si vytisknout.

I v roce 2016 hrajeme o tablet, mobilní telefony, víkendové pobyty, vstupenky na kulturní akce, do památek či muzeí a řadu hodnotných věcných cen. Nechybí mezi nimi ani nová stolní hra, která vás blíže seznámí se všemi soutěžními lokalitami. Určitě si u ní užijete spoustu zábavy a třeba si i naplánujete výlet na místa, která jste ještě nestihli navštívit.

Jana Dolečková

Začněte psát a vyhledejte stisknutím klávesy Enter

Shopping Cart