Jak vypadat skvěle s co nejmenší námahou?

Jak vypadat skvěle s co nejmenší námahou?

Stále někam spěcháme, nic nestíháme, a přesto chceme vypadat skvěle? Jak najít čas na dokonalý vzhled? Přinášíme několik tipů, jak si ulehčit práci a vypadat skvěle s pomocí odborníků za minimum času! 

Nekonečné holení

V letním období se nevyhneme častému holení nohou, třísel a také oblasti v podpaží. Podrážděná kůže, červené pupínky a často i nepříjemné svědění nebo pálení. To vše je při holení a po něm celkem běžná praxe. A k tomu ještě nezmiňujeme nepříjemnou bolest při vytrhávání chloupků strojkem nebo dokonce voskem. Vše ale  můžete v klidu zanechat minulosti. Na bolest zapomeňte a těšte se jen na profesionální přístup, příjemné prostředí a úžasnou péči milého personálu. 

O čem že to mluvíme, když je to tak lákavé? Naším řešením je, zbavit se chloupků na celém těle jednou pro vždy! Vyzkoušejte bezbolestnou, trvalou a definitivní laserovou epilaci! Praha nabízí opravdu širokou nabídku klinik, které se depilaci, a nejen jí, věnují na vysoké úrovni. Několik bezbolestných neinvazivních zákroků a můžete v klidu zahodit všechny svoje holicí potřeby. Ano, může se zdát, že částka, kterou za depilaci zaplatíte, je trochu vyšší než náklady na holení. Po čase však zjistíte, že tato investice se rozhodně vyplatí. Nejen kvůli ušetření za holicí potřeby. Ušetříte také čas, strávený věčným holením, a hlavně se nebudete muset často trápit  vykukujícími chloupky!

Trvalý make-up

Milujeme permanentní make-up, díky kterému může vaše tvář zářit krásným nalíčením ve kterékoliv denní i noční době. V posteli, v bazénu, v sauně, na horách anebo i při romantické procházce v dešti. Úžasným bonusem je to, že se prostě nikdy nerozmaže. Dokážete si představit ten komfort, když se ráno vzbudíte, podíváte se do zrcadla… a uvidíte v něm krásně nalíčenou ženu? A co teprve večer, když přijdete unavená z práce nebo z večírku, a nemusíte se odličovat! Není to úžasné? Žádné rozmazané oči, rtěnka na polštáři nebo flekaté oblečení. Permanentní make-up je prostě boží! A pokud srovnáte náklady na tento způsob vylepšení vzhledu a porovnáte jej se součtem za všechny prostředky dekorativní kosmetiky, kosmetiku na odličování, přesvědčí vás, že takzvaný permanent je prostě sázkou na jistotu.

Potřebujete zhubnout?

Pokud jste úplně na začátku, doporučujeme se nejdříve opravdu vážně zamyslet, kolik času a prostoru na hubnutí máte, a také kolik energie a vytrvalosti jste schopni do boje o štíhlé tělo reálně věnovat. Pokud jste se o hubnutí pokoušeli neúspěšně v minulosti, máte o tom jistou představu. Důležitá je také motivace. Pokud ji máte opravdu velkou, je to ideální čas, kdy s hubnutím začít. Shrňme si všechny aspekty funkčního hubnutí:

Pomocníci při hubnutí

Aby se hublo lépe a s menší námahou, existuje několik pomocníků, které část práce odvádí za vás. Máme na mysli například potravinové doplňky, bylinky podporující hubnutí, nebo třeba spalovače tuků ve formě tabletek. Díky nim se totiž bude hubnoucí efekt projevovat o něco výrazněji. Pokud ani to nestačí a toužíte po změně, která bude vidět okamžitě, navštivte plastického chirurga nebo kliniku, kde nabízejí také neinvazivní zákroky s výsledkem úbytku tukové hmoty. Jaké zákroky můžete podstoupit?

  • liposukce pomocí laseru – neinvazivní ztráta tukových buněk se zacílením na jakoukoli partii těla
  • lipolýza pomocí injekce – drobně invazivní zákrok, který dokáže odstranit tukové buňky pomocí jejich štěpení
  • hubnutí a posílení svalů pomocí elektromagnetických vln – neinvazivní zákrok, který dokáže nejen eliminovat tuk, zároveň i posílí vaše svaly
  • liposukce pomocí ultrazvuku – další neinvazivní metoda, která dokáže odstranit tukové buňky na problematických partiích

Máte další tipy, jak zlepšovat vzhled bez námahy? Dejte nám vědět, pokud vás náš článek inspiroval!

Jana Dolečková

Začněte psát a vyhledejte stisknutím klávesy Enter

Shopping Cart