Neriskujte škábance, praskliny či obité rohy. Zadní kryt na iPhone 6 vás toho s přehledem ušetří

Mobil je jedna z mála věcí, kterou má většina z nás neustále při sobě. Scrollujeme na sociálních sítích, čteme pracovní maily a nebo jen tak hrajeme hry. Zkrátka a dobře, mobilní telefon, dnes už většinou smartphone, je jeden z nejlepších kamarádů člověka dnešní doby. A nalijme si čistého vína, takový kamarád nepatří mezi ty nejlevnější. Dnes je běžné utratit bezmála 20 000 Kč za smartphone, zvláště pokud se řadíme mezi fanoušky Apple iPhone. A k tomu všemu nechceme připlácet tisíce korun za opravy prasklého displeje, je to tak? Přitom zadní kryt na iPhone řeší tuto situaci s přehledem.

Klasický nebo speciální proti pádu? I běžný silikonový zadní kryt pomůže

Kryty na smartphone se řadí mezi zboží, kterého je na trhu opravdu hojné množství. Vybírat lze z variací barev, motivů, obrázků, ale také třeba materiálového složení. Co se materiálu týče, mezi ty nejoblíbenější patří silikonové, plastové, kožené a v poslední době i EKO kryty, jinými slovy kryty z recyklovaných surovin. Výběr je sice bohatý, ale který z nich nejspolehlivěji chrání náš iPhone?

Tahle otázka nejde až tak úplně zodpovědět. Každý se k telefonu chováme jinak a jinak jej také využíváme. Někdo na něm je téměř 24/7, někdo naopak úplně minimálně. Pro někoho je jeho smartphone parťákem na všechno, někdo jej využívá čistě jen na telefony a textovky. To je pak těžko vyvozovat nějaké závěry. Nicméně, jisté je, že jakýkoliv kryt je lepší, než vůbec žádný. Ať už tedy koupíte obyčejný silikonový kryt, nebo investujete do nějakého nadupaného, obrněného modelu, neprohloupíte ani v jednom případě. 

Už nebudete muset hlídat každý škrábanec. S krytem jde stres stranou

Vidina nablýskaného, zbrusu nového smartphonu bez jediného škrábance – krásná představa,  ne? Ano, po vytažení z originální krabičky tak vypadá, ale tím to většinou končí. Používání smartphonu v plném provozu je běžná věc, od které ovšem nemůžeme čekat, že telefon přežije bez jediné úhony. Jednou nám spadne, po druhé s ním zase o něco zavadíme – to je pro každého. Investujeme-li do krytu, nemusíme se více bát, kde jej odřeme příště. Kryt to spolehlivě uhlídá z nás, a to aniž bychom museli hnout byť jen jedním prstem. 

Kryt nemusí být jako pěst na oko. Výrobci mysleli i na neotřelý design

“Ale s krytem přece přijdu o tak specifický zadek iPhonu,” jak by ne jeden z nás jistě argumentoval. Ano, ale vlastně ani ne. Kryty na smartphone jsou dnes vyráběny v tisících, možná i milionech různých provedeních. Seženete kousek se svým oblíbeným motivem, barevnou kombinací, a nebo si kryt personalizujte přímo na míru – třeba pomocí vlastní rodinné fotografie. Třeba barevných kombinací existuje tolik, že není sebemenší problém si kryt sladit třeba s outfitem. A pozor, konkrétně zadní kryt na iPhone na sobě často mívá ono charakteristické jablíčko, takže i když nasadíte kryt, tu neotřelou specifiku iPhonu budete mít stále na očích. 

Výběr je široký až až. Nechte si poradit ve specializovaných e-shopech

Odborníci ví, co dělají – a to platí i v případě krytů na smartphone. Prodejci mobilního, ale vlastně jakéhokoliv příslušenství jsou se svým zbožím denně ve styku. Mnohdy ho i sami zkoušejí, aby věděli, co svým zákazníkům vlastně nabízejí. Pokud si nevíte rady s výběrem zadního krytu na svůj iPhone, neváhejte a obraťte se na některého z prodejců. Dočkáte se doporučení rovnou v první ruky, což se jistojistě vyplatí. 

Jana Dolečková

Začněte psát a vyhledejte stisknutím klávesy Enter

Shopping Cart