Pátý ročník nekonečné soutěže odstartován

Nekonečná soutěž pro návštěvníky českých a moravských památek UNESCO byla spuštěna na jaře roku 2012 při příležitosti dvacátého výročí od zápisu prvních českých památek na Seznam UNESCO.

Se soutěží úzce souvisí i vznik Společnosti přátel památek UNESCO s názvem UNES&CO. Členem Společnosti UNES&CO. se můžete stát úplně zdarma. Stačí se zaregistrovat na www.unesco-czech.cz. Na zadanou mailovou adresu dorazí vaše osobní hrací karta. Pokud navštívíte do konce roku minimálně tři města UNESCO z celkových dvanácti a získáte v informačním centru razítko do příslušného hracího pole, máte vyhráno! Poté již stačí hrací kartu naskenovat a vložit do systému (případně poslat poštou či e-mailem) a stáváte se VIP členem UNES&CO. Tato úroveň členství s sebou nese automatické zaslání klubového odznaku a zařazení do losování o velmi zajímavé ceny. VIP členové získávají zároveň 10% slevu v e-shopu na www.unesco-czech.cz.

Dodejme, že všichni členové UNES&CO. naleznou na začátku každého měsíce ve svých e-mailových schránkách newsletter s aktuálními informacemi a pozvánkami na akce do všech měst UNESCO.

Čtvrtý ročník soutěže byl ukončen k 31. 12. 2015. Ze všech VIP členů bylo vylosováno 20 výherců. Někteří z nich si přijedou osobně pro cenu na veletrh Holiday Word do Prahy, ostatním budou ceny zaslány poštou. Zároveň byla již členům Společnosti přátel památek UNESCO zaslána nová hrací karta pro rok 2016 a tím byl spuštěn v pořadí již pátý ročník této nekonečné soutěže.

Přejeme hodně pozitivních zážitků na vašich cestách a děkujeme za váš zájem o české a moravské památky UNESCO.  

Jana Dolečková

Začněte psát a vyhledejte stisknutím klávesy Enter

Shopping Cart